Usługi kominiarskie – Częstochowa i okolice

Szukają Państwo kominiarza działającego na terenie Częstochowy? W firmie Komin-Max oferujemy kompleksowe usługi kominiarskie. Mamy wieloletnie doświadczenie zawodowe, a stale poszerzana wiedza oraz nowoczesny sprzęt pozwalają nam wykonywać zlecenia na najwyższym poziomie. 

I. Czyszczenie komina

Przeprowadzamy czyszczenie kominów w Częstochowie i okolicach. Usuwamy sadzę, kurz i inne zanieczyszczenia, które są najczęstszą przyczyną niedrożności przewodu kominowego i wentylacyjnego.

II. Naprawa komina

Nasz doświadczony kominiarz zajmuje się również naprawą kominów metodą szlamowania. Staramy się wyeliminować usterkę i przywrócić przewód kominowy do użyteczności w możliwie jak najkrótszym czasie. 

III. Przegląd kominiarski

Przeprowadzamy regularne przeglądy przewodów kominowych na terenie Częstochowy i okolicznych miejscowości. Nasz kominiarz sporządzi szczegółową dokumentację i wyda niezbędne protokoły.  

IV. Przegląd gazowy

Mając na względzie bezpieczeństwo osób korzystających z centralnego ogrzewania, poszerzyliśmy zakres usług o przeglądy techniczne instalacji gazowych. Sprawdzamy zarówno szczelność wkładów kominowych, jak i kotłów kondensacyjnych. 

V. Wkłady kominowe

Zakres działalności firmy Komin-Max obejmuje także dystrybucję, sprzedaż i montaż wysokiej klasy wkładów kominowych. Nasz pracownikma doświadczenie w wykonywaniu przyłączy do kotłów zasilanych gazem, pelletem i paliwem stałym.

VI. Odbiór kominiarski

Badamy szczelność przewodów kominowych w celu dopuszczenia ich do użytkowania. Usługa ta dotyczy zarówno budynku nowego, jak i przebudowanego.

VII. Opinie kominiarskie

Po szczegółowym przeglądzie kominów spalinowych, dymowych i wentylacyjnych oraz podłączonych do nich urządzeń wydajemy opinie kominiarskie na dowolny użytek. 

VIII. Montaż Alufol

Nasza firma oferuje skuteczne i kompleksowe montowanie wkładów Alufol. Zapewniamy pełen profesjonalizm usług montażu elastycznych wkładów kominowych Alufol oraz korzystne, atrakcyjne ceny. Do ich realizacji wykorzystujemy specjalistyczne, wysokiej jakości materiały i sprzęt, m.in. kamery inspekcyjne.