Usługi kominiarskie w Bochnii

Kominiarz Bochnia? Zapraszamy do współpracy! Zespół naszych kominiarzy zawsze służy pomocą. Świadczymy szereg usług, wśród których Akapit                                                

Kominiarz Bochnia do Twojej dyspozycji

wymienić możemy sprawdzenie stanu przewozów kominowych, w tym kontrolę wnętrza za pomocą mikrokamery inspekcyjnej, przeprowadzanie pomiarów ciągów kominowych, udrażnianie, uszczelnienie oraz regeneracja przewodów kominowych.

W zakresie naszych usług mieści się również:

  • kontrola i czyszczenie pieców
  • odbiory kominiarskie
  • usługi konsultingowe
  • porządkowanie podłączeń dymowych, spalinowych i wentylacyjnych
  • pomiary stężenia tlenku węgla
  • kontrola szczelności wewnętrznej instalacji gazowej
  • przygotowywanie opinii na potrzeby gazowni, wydziałów architektury, urzędów gmin

Przypominamy również jak ważna jest regularna kontrola stanu przewodów kominowych i, że zaniedbania w tej kwestii mogą mieć bardzo złe konsekwencje. Zachęcamy więc do korzystania z usług kominiarskich i zapraszamy do współpracy z naszym zespołem kominiarzy z Bochni.

Montaż wkładów Alufol

Nasza firma oferuje skuteczne i kompleksowe montowanie wkładów Alufol. Zapewniamy pełen profesjonalizm usług montażu elastycznych wkładów kominowych Alufol oraz korzystne, atrakcyjne ceny. Do ich realizacji wykorzystujemy specjalistyczne, wysokiej jakości materiały i sprzęt, m.in. kamery inspekcyjne.

Atuty naszej Firmy Kominiarskiej – usługi kominiarskie Bochnia i okolice

Z korzyścią dla naszych klientów nasz kominiarz skupia się na jakości w możliwie najniższej cenie. Do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie. Nie zostawimy nikogo z problemem. Radzimy eliminować usterki w najlepszy możliwy sposób i jak najniższym kosztem.

W swojej pracy wykorzystujemy instrumenty inspekcyjne. Pozwalają one wykryć usterki komina i sprawdzić jego stan techniczny, drożność, oraz ewentualny powód zatkania.

Narzędzia pomiarowe, np. anemometry skrzydełkowe i termiczne, wykrywacze nieszczelności gazu ziemnego, gazu LPG, tlenku węgla CO, czyli czadu posiadają aktualne Świadectwa Kalibracji. Gwarantuje to prawidłową diagnozę, lokalizację i usunięcie istniejących usterek w kanałach kominowych wentylacyjnych, spalinowych i dymowych. Świadczymy usługi w całej Małopolsce.