Usługi kominiarskie w Wieliczce

Usługi kominiarskie to nasza specjalność! Zespół naszych kominiarzy od lat dba o to, by zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom różnego typu obiektów. Działamy na terenie Wieliczki – współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak również z firmami i instytucjami. Czym dokładanie się zajmuje nasza firma?

Specjalizujemy się w kontroli, czyszczeniu i udrażnianiu przewodów kominowych – przeprowadzamy pomiary ciągów kominowych, sprawdzamy stan przewodu kominowego za pomocą specjalnej mikrokamery. Ważnym obszarem naszych usług jest szlamowanie kominów, czyli uszczelnianie ich masą żaroodporną.

Ponadto, zajmujemy się porządkowaniem podłączeń dymowych, spalinowych i wentylacyjnych, przeglądami urządzeń grzewczych, sprawdzeniem szczelności instalacji gazowej. Kolejna z naszych usług to czyszczenie pieców.

Nasza firma oferuje skuteczne i kompleksowe montowanie wkładów Alufol. Zapewniamy pełen profesjonalizm usług montażu elastycznych wkładów kominowych Alufol oraz korzystne, atrakcyjne ceny. Do ich realizacji wykorzystujemy specjalistyczne, wysokiej jakości materiały i sprzęt, m.in. kamery inspekcyjne.

Zawsze też służymy radą i chętnie wyjaśniamy wszelkie wątpliwe kwestie. Jeśli więc szukacie doświadczonych kominiarzy z Wieliczki zapraszamy do współpracy.