Usługi kominiarskie – Kielce i okolice

Wykonujemy kompleksowe usługi kominiarskie na terenie Kielc i okolicznych miejscowości. Dysponujemy nowoczesnym, wysokiej jakości sprzętem. W pracy stosujemy wyłącznie sprawdzone materiały od renomowanych producentów. Posiadamy niezbędne uprawnienia do realizacji prac kominiarskich.

I. Czyszczenie komina

Wykonujemy czyszczenie kominów przy użyciu specjalistycznych narzędzi i środków. Skutecznie usuwamy sadzę, pyły, smołę i inne zanieczyszczenia.

II. Naprawa komina

Naprawiamy kominy metodą szlamowania, polegającą na pokryciu przewodu kominowego warstwą specjalnej masy żaroodpornej, zapobiegającej nadmiernemu osadzaniu się zabrudzeń i przedłużającej funkcjonalność i żywotność komina.

III. Przegląd kominiarski

Wykonujemy okresowe przeglądy kominiarskie. W ramach kontroli sprawdzamy m.in. drożność, szczelność i funkcjonalność systemu odprowadzania spalin, a także wykrywamy ewentualne zagrożenia i usterki przewodów kominowych.

IV. Przegląd gazowy

Zajmujemy się również realizacją okresowych przeglądów gazowych. Kontrolujemy drożność pieców i instalacji gazowych, wykrywamy ulatnianie się gazów (tlenku węgla), zapobiegając tym samym groźnym skutkom.

V. Wkłady kominowe

Montujemy różnego rodzaju wkłady kominowe na terenie Kielc i okolic. Stosujemy jedynie solidne wkłady wysokiej jakości, odporne na uszkodzenia mechaniczne.

VI. Odbiór kominiarski

Realizujemy odbiory kominiarskie budynków prywatnych i publicznych, jednorodzinnych i wielomieszkaniowych. W ramach usług, kominiarz kontroluje m.in. stan i zgodność systemu odprowadzania spalin z projektem.

VII. Opinie kominiarskie

Zajmujemy się również wydawaniem opinii kominiarskich na potrzeby gazowni, Urzędów Gmin, Wydziałów Architektury itp.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!