Uszczelnianie przewodów kominowych giętkimi wkładami Alufol

Wkład kominowy Alufol to wielowarstwowy elastyczny rękaw służący do uszczelniania i ochrony przewodów spalinowych i wentylacyjnych w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej, przemysłowych i innych, niezależnie od kształtu komina.

Wkłady kominkowe Alufol dopasowują się do kształtu kominka, dzięki czemu zastosowanie metody Alufol pozwala na zachowanie istniejącego odcinka przewodu spalinowego lub wentylacyjnego. Dużą zaletą wkładów kominkowych Alufol jest możliwość ich zastosowania w kominkach z lokalnymi krzywiznami i przewężeniami, dzięki czemu unika się prowadzenia prac budowlanych wewnątrz budynków, które obciążają mieszkańców, takich jak rozkucia, przebicia czy przemurowania.

Wkłady grzejne Alufol są kwasoodporne, hermetyczne, nieprzepuszczalne, chemicznie obojętne, niechłonne i wystarczająco odporne na tarcie, z wyjątkiem drutu stalowego i mioteł. Gładka powierzchnia wkładu kominkowego Alufol znacznie zwiększa ciąg kominka. Trwałość wkładów grzejnych Alufol została określona na podstawie badań i doświadczenia co najmniej 20 lat. Montaż wkładu Alufol trwa około godziny i eliminuje wszelkie żmudne prace budowlane związane z przebudową i renowacją kominów w tradycyjnym systemie.

Montaż wkładów Alufol

Nasza firma oferuje skuteczne i kompleksowe montowanie wkładów Alufol. Zapewniamy pełen profesjonalizm usług montażu elastycznych wkładów kominowych Alufol oraz korzystne, atrakcyjne ceny. Do ich realizacji wykorzystujemy specjalistyczne, wysokiej jakości materiały i sprzęt, m.in. kamery inspekcyjne.

Działamy na terenie:

Kraków – Jędrzejów – Miechów – Olkusz – Wieliczka – Myślenice – Bochnia – Sędziszów – Wolbrom – Szczekociny – Kazimierza Wielka – Kielce