Usługi kominiarskie – Pińczów i okolice

Szukają Państwo rzetelnego i profesjonalnego Kominiarza w Pińczowie? Firmy zajmującej się świadczeniem kompleksowych usług kominiarskich na terenie Pińczowa? Komin-Max to idealny adres! Kominiarz Pińczów. Każdy nasz kominiarz ma pełne uprawnienia do przeprowadzania napraw instalacji kominowych, a w codziennej pracy korzysta wyłącznie z najwyższej klasy wyposażenia.

I. Czyszczenie komina. Kominiarz Pińczów

W firmie Komin-Max zajmujemy się czyszczeniem przewodów kominowych. Gromadzące się w kominie sadze, smoła, pyły oraz inne substancje mogą doprowadzić do pożaru, aby uniknąć tragedii, należy regularnie go czyścić. W naszej firmie masz pewność, że usługi są wykonane profesjonalnie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z wielką starannością, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo użytkowania komina.

kominiarz pińczów i okolice

 

II. Naprawa komina

Nasza firma od wielu lat zajmuje się profesjonalną naprawą kominów.  Nasze doświadczenie i zdobyte przez ten czas umiejętności gwarantują kompleksowe, fachowe i skuteczne usunięcie wszelkich usterek. Wykonujemy również naprawy kominów w budynkach mieszkalnych i przemysłowych zlokalizowanych na terenie Pińczowa i okolic. Zakres czynności obejmuje m.in. frezowanie, szlamowanie i uszczelnienie.

III. Przegląd kominiarski

ma niezbędne uprawnienia do przeprowadzenia przeglądów kominiarskich. Dbamy o to, aby usługa wykonana była szczegółowo i rzetelnie, sprawdzamy m.in. szczelność przewodów i stan techniczny kotłów. 

IV. Przegląd gazowy

Nasz zespół zajmuje się także oceną stanu technicznego instalacji gazowych oraz kotłów kondensacyjnych w domach prywatnych i przedsiębiorstwach. 

V. Wkłady kominowe

Zakres działalności naszej firmy obejmuje także montaż wkładów kominowych zarówno w istniejących, jak i nowo wybudowanych domach. Współpraca z dostawcami wysokiej jakości komponentów sprawia, że nasze instalacje są trwałe, wydajne i bezpieczne. 

VI. Odbiór kominiarski – Pińczów i okolice

Wykonujemy odbiory kominiarskie, podczas których sprawdzamy m.in. stan techniczny, drożność przewodów i zgodność wykonania nieruchomości z projektem budowlanym. Podczas ekspertyzy sporządzamy odpowiednie protokoły.

VII. Opinie kominiarskie

Nasi kominiarze podejmują się opiniowania przewodów kominowych i urządzeń grzewczych. Wydajemy dokumenty na dowolny użytek.

VIII. Montaż Alufol

Nasza firma oferuje skuteczne i kompleksowe montowanie wkładów Alufol. Zapewniamy pełen profesjonalizm usług montażu elastycznych wkładów kominowych Alufol oraz korzystne, atrakcyjne ceny. Do ich realizacji wykorzystujemy specjalistyczne, wysokiej jakości materiały i sprzęt, m.in. kamery inspekcyjne.