Usługi kominiarskie – Lipówka

Nasza zlokalizowana na terenie miasta Lipówka firma ma wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług kominiarskich. W skład proponowanej oferty wchodzi:

I. Czyszczenie komina Lipówka

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, czyszczenie komina powinno odbywać się regularnie. Korzystamy z nowoczesnych i wyspecjalizowanych narzędzi, które pozwalają nam szybko i skutecznie usunąć wszelkiego rodzaju sadzę, smołę oraz pyły i wszelkie inne zanieczyszczenia, co uchroni przed ryzykiem zapalenia się przewodów lub wytworzenia się groźnych dla zdrowia substancji.

II. Naprawa komina

Kolejnym etapem usług kominiarskich jest naprawa metodą szlamowania, która polega na pokryciu przewodu specjalną masą żaroodporną. Dzięki temu system działa dużo lepiej i przez długi czas.

III. Przegląd kominiarski

Jednym z kluczowych elementów niezbędnych dla zachowania bezpieczeństwa jest regularna kontrola przewodów kominowych, która polega między innymi na sprawdzeniu instalacji wentylacyjnej oraz przewodów. Taki przegląd kominiarski należy przeprowadzić przynajmniej raz w roku, by mieć pewność, że nie nagromadziła się w nich szkodliwa sadza. Po wykonaniu tych czynności kominiarz wydaje odpowiednie protokoły.

IV. Przegląd gazowy Lipówka

Przeprowadzamy także przegląd gazowy, polegający na sprawdzeniu przez kominiarza drożności pieców, a także szczelności wszelkich elementów instalacji. Jest to niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa, a także w przypadku ubiegania się o kredyty hipoteczne lub odszkodowania.

V. Wkłady kominowe

Oferujemy również montaż wkładów kominowych, które zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu możecie być Państwo pewni, że instalacja będzie stabilna i odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

VI. Odbiór kominiarski

Dokonujemy odbioru kominiarskiego zarówno dla obiektów publicznych, jak i prywatnych, który polega na dokładnym sprawdzeniu systemu oraz wydaniu zaświadczenia o dopuszczeniu ich do użytku.

VII. Opinie kominiarskie

Wydajemy również opinie kominiarskie między innymi na potrzeby Urzędu Gminy, Wydziału Architektury, gazowni oraz sanepidu.

VIII. Montaż Alufol

Nasza firma oferuje skuteczne i kompleksowe montowanie wkładów Alufol. Zapewniamy pełen profesjonalizm usług montażu elastycznych wkładów kominowych Alufol oraz korzystne, atrakcyjne ceny. Do ich realizacji wykorzystujemy specjalistyczne, wysokiej jakości materiały i sprzęt, m.in. kamery inspekcyjne.