Przegląd gazowy – Wolbrom i okolice

Regularne wykonanie przeglądu gazowego to jeden z kluczowych elementów wpływających na zachowanie bezpieczeństwa. Taka kontrola powinna odbywać się przynajmniej raz w roku i zostać przeprowadzona przez profesjonalistów. Nasza firma Komin-max ma wieloletnie doświadczenie w branży kominiarskiej, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu bardzo dokładne i sprawne badanie przewodu. Umożliwia to wykrycie nawet najmniejszych usterek. 

Kontrolujemy instalacje gazowe, instalacje grzewcze z zachowaniem najwyższej jakości. Wszystkie przeglądy i kontrole przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów.

Mamy wszelkie niezbędne upoważnienia oraz kwalifikacje wymagane do wydania oświadczenia o sprawności systemu. Oferowany przez nas na terenie Wolbromia przegląd gazowy, to także świetna propozycja dla wszystkich osób ubiegających się o kredyt hipoteczny lub ubezpieczenie. Świadczenia te wymagają kontroli stanu instalacji.

Usługi świadczymy w mieście Wolbrom oraz okolicznych miejscowościach. Sprawdź nasze wszystkie usługi kominiarskie dla miasta Wolbrom.