Usługi kominiarskie Żarnowiec

Kominiarz Żarnowiec

Nasza firma zajmuje wyjątkową pozycję wśród firm z branży tabakowej, ciesząc się niesłabnącym zaufaniem naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie i duże doświadczenie z naszymi profesjonalnymi kominiarzami sprawiają, że nasze usługi są nie tylko terminowe i szybkie, ale przede wszystkim dokładne i rzetelne.

Każdy z naszych kominiarzy posiada odpowiednie kwalifikacje zawodowe, co pozwala nam przygotować nawet odpowiednie protokoły kontroli pokontrolnej, które są bardzo ważnymi dokumentami we wszelkiego rodzaju dochodzeniach czy ocenach. Ocena dokonywana przez naszego pracownika bezpośrednio u klienta opiera się wyłącznie na najdokładniejszych pomiarach, zawsze wykonywanych najnowszym i zatwierdzonym sprzętem.

Usługi kominiarskie Żarnowiec

Dzwoniąc do naszych fachowych kominiarzy klienci oczekują pełnego profesjonalizmu i terminowości dostaw. Nasi pracownicy oferują usługi kominiarskie w Żarnowcu bezpośrednio w domach klientów, dzięki czemu oprócz adresu warszawskiego istnieje możliwość dojazdu do miast stolicy. Wyposażenie naszych pracowników to nowoczesny i bardzo dokładny sprzęt pomiarowo-wizyjny, za pomocą którego można w szybki sposób ocenić stan komina lub kanałów kominowych oraz zmierzyć siłę ciągu i uzyskać diagnozę całej instalacji wentylacyjnej posesji.